Πρόσκληση στην τελετή απονομής του εαρινού εξαμήνου 2018

27 Σεπτεμβρίου 2016

Πρόσκληση στην τελετή απονομής του εαρινού εξαμήνου 2018

Η Ακαδημία Ρομποτικής του Πανεπιστημίου Μακεδονίας συμπληρώνοντας φέτος 3 χρόνια δράσης πανελλαδικά, διοργανώνει την τελετή αποφοίτησης για το ακαδημαϊκό έτος 2017-2018.

Η Ακαδημία Ρομποτικής του Πανεπιστημίου Μακεδονίας έχει τη χαρά να σας προσκαλέσει στην τελετή λήξης της ακαδημαϊκής χρονιάς 2017-2018.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο Συνεδριακό Κέντρο ‘’Ιωάννης Βελλίδης’’ την Κυριακή 10 Ιουνίου και ώρα 11:00π.μ..

Προσκεκλημένη ομιλήτρια είναι η Dr. Chrissi Nerantzi, Principal Lecturer in Academic Continuing Professional Development από το πανεπιστήμιο Metropolitan του Manchester στην Αγγλία.

Η εκδήλωση επίσης περιλαμβάνει την απονομή των πιστοποιήσεων στους εκπαιδευτές του δικτύου, βράβευση της αγωνιστικής ομάδας, καθώς και βράβευση της σχεδιαστικής ομάδας του ρομπότ ACE που διακρίθηκε σε παγκόσμιο διαγωνισμό στο Los Angeles των Ηνωμένων Πολιτειών καταλαμβάνοντας την 3η θέση.

Διαδραστικά παιχνίδια θα ψυχαγωγήσουν μικρούς και μεγάλους και η εκδήλωση θα ολοκληρωθεί με την απονομή των πτυχίων στους μαθητές του δικτύου της Ακαδημίας Ρομποτικής.

Για οποιαδήποτε πληροφορία μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στα τηλέφωνα 2312315401 ή 6987045496.

icon-register
Αίτημα για Εγγραφή σε τμήμα
Συμπληρώστε την φόρμα
icon-phone